Win Investor Zrt.

 

    Információ Bármilyen kérdéssel kapcsolatban készséggel állunk rendelkezésére,
elérhetőségeink bármelyikén!

Képzésre való jelentkezéssel keressen minket telefonon vagy e-mailben!

Szaküzlet/Szerviz nyitvatartás: hétfő-péntek: 09.00-17.30, szombat: 09.00-12.00

WinCity Webáruház: www.wincity.hu - a nap 24 órájában

Ügyfélszolgálat: hétfő-péntek: 9.00-17.30

       
  E-mail

Szaküzlet
info@wininvestor.hu

 

Szerviz
szerviz@wininvestor.hu

Oktatás
oktatas@wininvestor.hu

 

Fejlesztés
fejlesztes@wininvestor.hu

   
 

Hegyi Ibolya - tulajdonos
ibolyahegyi@wininvestor.hu

 

Hegyi Loránd - vezérigazgató
lorandhegyi@wininvestor.hu

 

Eszes János - gazdasági vezető
eszes@wininvestor.hu

  

Becskereki Sándoroktatási divízió vezető
sbecskereki@wininvestor.hu

 

Hegyi István - tulajdonos
ihegyi@wininvestor.hu

 

Keleti László - vezérigazgató-helyettes
lkeleti@wininvestor.hu

 

Grósz Zoltán - kereskedelmi igazgató
zgrosz@wininvestor.hu

 

Boros Marcell - szervizvezető
mboros@wininvestor.hu

       
Telefon

Szaküzlet: +36 56/413-086


Szerviz: +36 56/513-207


Iroda/Oktatás: +36 56/513-206

 
       
 Fax

+36 56/413-087

 
       
 Facebook

https://www.facebook.com/pages/Win-Investor-Zrt/190412544389549

 
     

5000 Szolnok
Kolozsvári utca 3.

GPS:
47°10'40.5"N
20°11'40.6"E